Bord mahogny

200802

KARUSELLBORD, 1900-tal, fanérat i mahogny, läderklädd skiva, fyra lådor, fyra blindlådor, hjultrissor, höjd 75, diameter 110 cm

Slitage

Rum 15

Bord mahogny

Budhistorik (13 bud)
891573
882890
891572
950
882890
882886
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.