Oidentifierad konstnär 1700-tal

200797

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Centraleuropa, 1700-tal, Jungfru Marie kröning, olja på duk, 44x36 cm

Krackeleringar, färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 14

Budhistorik (16 bud)
892412
2 800
892406
2 600
892400
2 400
892381
892299

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.