Agnes Cleve akvarell

200794

CLEVE, Agnes (1875-1951): "Kullen", signerad A Cleve, akvarell , 37x25 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Agnes Cleve akvarell

Budhistorik (23 bud)
891582
3 800
892499
3 800
891582
3 600
892493
3 400
891582
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.