Agnes Cleve alvarell

200792

CLEVE, Agnes (1875-1951): "Kvinna i profil", signerad A Cleve, akvarell, 28x22 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Agnes Cleve alvarell

Budhistorik (25 bud)
890885
2 800
890862
2 600
890862
890092
1 900
890861
1 800

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.