Agnes Cleve akvarell

200791

CLEVE, Agnes (1875-1951): Istanbul, signerad och daterad A Cleve, Istanbul -31, akvarell , 31x24 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Agnes Cleve akvarell

Budhistorik (12 bud)
892329
1 300
889944
888650
885976
888649

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.