Agnes Cleve pastell

200789

CLEVE, Agnes (1875-1951): "Rom V", signerad och daterad A.Cleve Rom 24 febr. -22, pastell, 31x42 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Agnes Cleve pastell

Budhistorik (25 bud)
891965
3 400
891808
3 200
891962
3 200
891808
889640
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.