Jon-And (Jon-And/Cleve samling)

200788

JON-AND, John (1889-1941): "Hofvis i Tunis", signerad Jon-And, daterad 22-1-22, pastell, 42x32 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Budhistorik (13 bud)
892092
1 300
889925
888395
881991
881991
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.