Agnes Cleve pastell

200787

CLEVE, Agnes (1875-1951): "I profil/ New York 1936", signerad och daterad A.Cleve NY jan 1936, pastell, 49x38 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Agnes Cleve pastell

Budhistorik (18 bud)
892169
1 600
891868
891868
1 300
889935
889935

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.