Agnes Cleve pastell

200786

CLEVE, Agnes (1875-1951): "Sidi-Bon-Said XI, 1922", signerad och daterad Agnes Cleve 26 jan -22, pastell, 31x40 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Agnes Cleve pastell

Budhistorik (20 bud)
891862
891706
1 400
891470
1 300
889938
891469

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.