Agnes Cleve pastell

200785

CLEVE, Agnes (1875-1951): "Alger", signerad och daterad A Cleve, Alger 1923, pastell, 27x35 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Agnes Cleve pastell

Budhistorik (20 bud)
887765
4 600
889616
4 400
887765
3 800
889607
3 600
887765
3 200

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.