Agnes Cleve pastell

200784

CLEVE, Agnes (1875-1951): "Palermo", signerad och daterad A Cleve, Palermo 4/2 -22, pastell, 30x41 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Agnes Cleve pastell

Budhistorik (18 bud)
888842
2 400
888697
884860
888696
884860
1 900

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.