Agnes Cleve pastell

200781

CLEVE, Agnes (1875-1951): "Caracallas Termer", signerad och daterad A Cleve, 23 dec -21, pastell, 35x27 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Agnes Cleve pastell
Budhistorik (22 bud)
892487
2 400
888845
887774
888708
1 900
887774
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.