Mariel oljemålning

200732

MARIEL, R (1900-tal): Motiv från Paris, signerad R Mariel, olja på pannå, 38x46 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Mariel oljemålning

Budhistorik (9 bud)
890309
650
890294
600
890308
600
890294
550
886956
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.