Knut Valinder olja

200725

VALINDER, Knut (1909-1987): Sädesärla, signerad Knut Valinder, olja på duk, 40x50 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Knut Valinder olja

Budhistorik (22 bud)
891296
5 000
892129
4 800
891296
4 600
892127
4 400
891296
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.