Gatubarn oljemålning

200723

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Gatubarn, olja på duk, 29x18 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Gatubarn oljemålning
Budhistorik (23 bud)
892152
1 900
892150
1 800
891735
1 700
891147
1 600
891730

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.