Blombord mässing

200718

BLOMBORD, 1800-talets andra hälft, mässing, höjd 88 cm

Diverse skador, lagningar

Rum 14

Blombord mässing

Budhistorik (16 bud)
887908
892133
887908
1 700
890513
1 600
887908

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.