Flaskor 17/1800-tal

200699

FLASKOR, 7 st, 17/1800-tal, delvis etsad dekor, höjd 19-25 cm

Bruksslitage

Glas

Monter 2

Flaskor 17/1800-tal

Budhistorik (11 bud)
892099
1 400
888833
1 300
885878
885294
885294

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.