Gerry Johansson gelatinsilverfotografi

200679

JOHANSSON, Gerry (född 1945): 76 3 13, signerad och daterad på baksidan Gerry Johansson 1976-81, gelatinsilverfotografi, 27x19 cm, vintage

Konst, Fotografi

Kundcenter

Budhistorik (4 bud)

893393
883327
2 600
883326
950
882948
900

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.