John Ivar Berg oljemålning

200677

BERG, John Ivar (1916-2003): "Vikingagraven Gotland", monogramsignerad, olja på duk, 56x66 cm

Konst, Måleri

Fack 4

John Ivar Berg oljemålning

Budhistorik (11 bud)
888196
850
886645
886645
750
886723
700
886645
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.