John Ivar Berg oljemålning

200676

BERG, John Ivar (1916-2003): Bergslandskap, monogramsignerad och daterad 75, olja på duk, 55x67 cm

Konst, Måleri

Fack 10

John Ivar Berg oljemålning

Budhistorik (5 bud)
886448
500
886700
500
886448
450
880026
880026

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.