John Ivar Berg oljemålning

200674

BERG, John Ivar (1916-2003): Havsvik, monogramsignerad, olja på duk, 50x70 cm

Konst, Måleri

Fack 1

John Ivar Berg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
889834
750
886724
700
889833
700
886724
650
889832
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.