Lennart Jirlow litografi

200673

JIRLOW, Lennart (född 1936): "En kväll på caféet", signerad L Jirlow, HC, färglitografi, 49x63 cm

Rum 1

Lennart Jirlow litografi

Budhistorik (12 bud)
889036
3 800
887567
3 600
888884
3 600
887567
3 400
888881
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.