Nils G Stenqvist oljemålning

200668

STENQVIST, Nils G (1934-2005): "Randigt berg", signerad och daterad a tergo Nils G Stenqvist 2002, olja på pannå, 142x37 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Nils G Stenqvist oljemålning

Budhistorik (6 bud)
888791
887992
882889
950
881189
600
880207

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.