Lennart Jirlow litografi

200667

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Sista gästen", signerad L Jirlow, 104/385, färglitografi, 38x45 cm

Rum 3

Lennart Jirlow litografi
Budhistorik (21 bud)
889024
5 600
889023
5 400
888968
5 200
888836
5 000
888967
5 000

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.