Fernand Leger "Le fumeur"

200665

LEGER, Fernand (1881-1955): "Le fumeur", litografi, 1951, signerad F.L., bladstorlek 49x39,5 cm

Ändringar/tillägg
Signeringen är i trycket.

Rum 4

Fernand Leger

Budhistorik (11 bud)
893499
2 400
892830
890474
1 900
889580
1 800
888847
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.