Lennart Rodhe akvarell

200664

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, monogramsignerad, akvarell på papper, 38,5x55 cm; oramad

Rum 9

Lennart Rodhe akvarell
Budhistorik (20 bud)
889182
889122
1 900
889000
1 800
888405
1 700
888358
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.