Litografier av Jean Bazaine

200653

BAZAINE Jean, litografier, 3 st., oramade, alla signerade Bazaine, 14x22 cm

Monter 9

Litografier av Jean Bazaine
Budhistorik (3 bud)

889708
450
885053
885053

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.