Einar Forseth

200643

FORSETH, Einar (1892-1982): (7) Skisser till kyrkofönster - Halmstad kyrka, blandteknik på papper, varierande mått; oramade
PROVENIENS: Konstnärens familj

Skador

Konst, Måleri

Rum 9

Einar Forseth

Budhistorik (3 bud)

927263
917295
913848

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.