Skrivschatull

200640

SKRIVSCHATULL, allmoge, daterad 1815, höjd 21, 37x30 cm, nyckel finns

Sprickor och slitage

Allmoge, Diverse

Rum 10

Skrivschatull

Budhistorik (21 bud)
889046
2 400
888162
889045
888162
881495
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.