Vas Rörstrand

200625

VAS, Karl Lundström, Rörstrand, 1900-talets början, dekor i underglasyrfärgerna rosa, blått och grönt, signerad Rörstrand KL, höjd 10,25 cm

Keramik/Porslin

Monter 10

Vas Rörstrand

Budhistorik (9 bud)
896141
1 300
896255
896141
895142
893476
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.