Vaser Kina

200610

VASER, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, höjd, 22 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 1

Vaser Kina

Budhistorik (2 bud)

891887
883468

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.