Björn Hallström oljemålning

200594

HALLSTRÖM, Björn (1916-81): "Husgrupp, Ven", signerad och daterad Björn Hallström -52, olja på pannå, 37x55 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Björn Hallström oljemålning

Budhistorik (5 bud)
887663
887661
450
887630
886788
880128

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.