Rökbord i art deco-stil

200590

RÖKBORD, 1930/40-tal, art deco-stil, bonad björk, med glasskiva, höjd 59, 60x60 cm

Bruksslitage

Rum 10

Rökbord i art deco-stil

Budhistorik (15 bud)
881581
883302
950
881581
900
882227
850
881581

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.