Tore Widerud oljemålning

200588

WIDERYD, Tore (1908-1992): Höns på trappa, signerad T Wideryd -53, olja på duk, 66x38 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Tore Widerud oljemålning

Budhistorik (9 bud)
887536
850
889053
887536
550
888525
500
887536
450

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.