Kyrkljusstake i bemålat trä

200587

KYRKLJUSSTAKE, 1800-tal, bemålat trä, höjd 70 cm

Skador, del av fot saknas

Rum 5

Kyrkljusstake i bemålat trä

Budhistorik (7 bud)
889250
600
888355
550
888352
500
888354
450
888352

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.