Smyckeskrin

200586

TOILETTE/SMYCKESKRIN, förgyllt, med agater, med insatser i tre nivåer, invändigt klätt med läder samt purpurfärgat siden och sammet, höjd 18,5, 28x22 cm, inkluderar 10 glasburkar, handspegel samt diverse toiletteutensilier, nyckel finns

Två toiletteutensilier saknas, botten med mindre lagning

Diverse, Guld/Smycken

Monter 29

Smyckeskrin

Budhistorik (16 bud)
889174
3 800
888860
3 600
886596
3 400
888859
3 400
886596
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.