Barnvagn 1800-tal

200583

BARNVAGN, 1800-talets andra hälft, delvis rotting, längd 135 cm

Skador

Diverse

Rum 10

Barnvagn 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
887930
550
880721
500
887898
450
880721
883303

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.