Gräddkanna sockerströare silver

200579

GRÄDDKANNA, BURK med LOCK 1800-tal, SOCKERSTRÖARE, KOPPHÅLLARE på FAT, MOCKASKEDAR, 12 st., silver/silver 800, gräddkannans höjd 9 cm, total vikt ca 370 g

Slitage

Silver

Monter 29

Budhistorik (11 bud)
889316
1 400
886786
1 300
884149
886062
884149

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.