Greta Gerell teckning

200574

GERELL, Greta (1898-1982): Gosseporträtt, signerad och daterad Greta Gerell 1935, kolteckning, 43x35 cm;
PROVENIENS: Pianisten Jan Eyron

Konst, Måleri

Fack 11

Greta Gerell teckning

Budhistorik (10 bud)
888997
950
889008
900
888997
850
889007
888997
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.