Stolar 6 st Louis XVI

200573

STOLAR, 6 st, Louis XVI, franskt provinsarbete, körsbärsfanér

Sprickor, skador och lagningar

Rum 3

Stolar 6 st Louis XVI

Budhistorik (15 bud)
891787
5 400
891851
5 200
891787
5 000
891847
4 800
891787
4 400

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.