Vitrinskåp Holland

200572

VITRINSKÅP, 1700/1800-tal, rokokostil, Holland, fanérat med rot, höjd 235, 166x46 cm, 2 nycklar finns

Omarbetad, skador

Rum 10

Vitrinskåp Holland

Budhistorik (8 bud)
891870
10 000
891771
8 000
891729
5 200
890314
5 000
888768

Slutpris SEK:
10 000
954 EUR, 1 073 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.