Ari Eskelinen oljemålning

200569

ESKELINEN, Ari (född 1953): "Serie", monogramsignerad AE samt signerad och daterad a tergo aug 2010, olja på plåt, 55x45 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Ari Eskelinen oljemålning

Budhistorik (6 bud)
887290
882493
950
880932
880789
750
880603
500

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.