Ari Eskelinen olja på duk

200568

ESKELINEN, Ari (född 1953): "Vertikal III", monogramsignerad AE samt signerad och daterad a tergo oct 2011, olja på duk, 120x75 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Ari Eskelinen olja på duk

Budhistorik (9 bud)
889031
3 200
888784
885802
1 400
883193
1 300
880788

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.