Byrå 1960-tal

200564

BYRÅ, 1960-tal, fanerad i teak, 6 lådor, svarta kulfötter, höjd 98, 82x41 cm

Fanérskador på nedre lådan, smärre märken på skivan, senare kulfötter

Rum 3

Byrå 1960-tal

Budhistorik (3 bud)

889610
889503
888673

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.