Grindar

200563

GRINDAR, 1 par, 1900-talets första hälft, bemålat smidesjärn, höjd 88, bredd 172 cm

Slitage

Diverse, Möbler

Rum 1

Grindar
Budhistorik (5 bud)
889301
700
889314
650
889301
889300
887658

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.