Berta Hansson oljemålning

200558

HANSSON, Berta (1910-94): "Pyramid (Keops)," signerad BH, olja på pannå, 26,5x31,5 cm

Konst, Måleri

Fack 11

Berta Hansson oljemålning

Budhistorik (15 bud)
889180
888749
1 400
888749
1 300
889179
888749

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.