Duk Märta Gahn och flygelsjal

200557

VÄVNAD/DUK, Märta Gahn 1930, märkt med påsydd etikett, ca 230x155 cm, FLYGELSJAL, paisleymönstrad

Skador lagningar

Mattor/Textilier

Rum 10

Duk Märta Gahn och flygelsjal

Budhistorik (2 bud)

888800
888491

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.