Kartor 1700/1800-tal

200555

KARTOR 4 st, "Nerike" 1700-tal, Nyköping, Elfsborg samt Wästerås, Friherre S G Hermelin, 1800-tal, i mapp varav två ihopvikta

Skador, lagningar

Böcker/Kartor, Kartor/Atlaser

Rum 9

Kartor 1700/1800-tal
Budhistorik (9 bud)
880151
700
882820
650
880151
600
882818
550
880151
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.