Bojan koppar miniatyrurna Kina

200540

BOJAN, KOPPAR med fat, MINIATYRURNA, porslin, Kina, underglasyr i blått, urnan i Ming, höjd 7-16 cm

Kopparna med skador och lagningar

Orientaliskt, Porslin

Monter 28

Budhistorik (4 bud)

889729
450
886142
883451
882020

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.