Cremekoppar saltkar i fajans

200536

CREMEKOPPAR med lock, 2 st., SALTKAR, fajans, omkring 1800, höjd 8 resp längd 9 cm

Saltkaret med lagningar, cremekopparna med smärre nagg, hårspricka

Keramik/Porslin

Monter 27

Cremekoppar saltkar i fajans

Budhistorik (7 bud)
889044
750
888995
700
888995
650
884533
600
884533

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.